späť na zoznam článkov

Overenie vážnej diagnózy v zahraničí máte na dosah

Autor: Reklamný článok dodaný klientom Overenie vážnej diagnózy v zahraničí máte na dosah
Zdroj foto: Getty images

Ak vás prekvapí vážna diagnóza, ktorú vám stanovili, máte možnosť overiť si jej správnosť. V Kooperative máte túto možnosť zahrnutú priamo v životnom poistení. Zahraniční lekári vám dajú odpoveď na to, či by vás aj v Bostone liečili rovnako.


To, čo bolo len vzdialeným snom, je dnes v poisťovni Kooperativa realitou. Bežný človek dnes nemusí mať „konexie“ alebo byť milionárom, aby sa dostal k overeniu svojej vážnej diagnózy u top špecialistov v zahraničných klinikách. Služba Druhý medicínsky názor je štandardnou súčasťou viacerých produktov životného poistenia. Znamená to, že v rámci životného poistenia získate nielen možnosť zvoliť si špecifické poistné krytie mixom jednotlivých rizík, ktoré považujete za dôležité pre vašu ochranu (napríklad pripoistenie onkologických chorôb), ale získate aj možnosť overenia správnosti vážnej diagnózy a liečby, ktorú stanovili v prípade, ak by ste ochoreli.

Nejde vôbec o zložitý postup. Ak máte životné poistenie od poisťovne Kooperativa, ktoré obsahuje aj túto  možnosť, stačí zavolať na infolinku, kde vás skúsení operátori prevedú celým procesom. Oslovia  špecialistov vo vami vybranom zahraničnom zdravotníckom zariadení. Tí sa špecializujú na diagnostiku a liečbu vážnej diagnózy, ktorá je predmetom vášho záujmu o overenie, zanalyzujú celý proces diagnostiky a navrhnutej liečby na základe vašej aktuálnej zdravotnej dokumentácie. Na základe svojich skúseností posúdia, či je možné urobiť pre diagnostiku a liečbu ešte niečo viac. Celý proces trvá maximálne 10 dní a potom vám kuriér prinesie ich komplexnú správu preloženú do slovenského jazyka spolu s USB nosičom, kde budete mať tieto informácie zaznamenané aj v elektronickej podobe.

Ak by ste náhodou pochybovali o efektívnosti služby, štatistiky potvrdzujú jej účinnosť. Podľa prieskumu MediGuide International vedie približne 90% posudzovaných prípadov k návrhu na úpravu alebo doplnenie postupov liečby alebo upresneniu diagnózy.

Pozrite si video, v ktorom je celý proces jasne vysvetlený a kliknite sem pre viac informácií.  

Informačný servis

Naposledy aktualizované 14.06.2021

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Autor článku

Reklamný článok dodaný klientom

Reklamný článok dodaný klientom

Prihlásiť na odber noviniek

Zobraziť viac článkov Najnovšie články v magazíne
Deti a najčastejšie letné úrazy, ktoré im hrozia. Poznáte ich? Deti a najčastejšie letné úrazy, ktoré im hrozia. Poznáte ich?

Prázdniny a leto je bezpochybne obdobie rôznych detských aktivít. Nie len školopovinným deťom začína najkrajšie obdobie roka. Detský smiech a zábava sa však ľahko môže premeniť na plač a...

Aktuálne informácie o Koronavíruse COVID-19 na Slovensku ku dňu 23. 7. 2021 Aktuálne informácie o Koronavíruse COVID-19 na Slovensku ku dňu 23. 7. 2021

Nový koronavírus COVID-19 sa stále rýchlo šíri aj u nás doma. Pozrite sa s nami na aktuálne dianie na Slovensku v súvislosti s koronavírusom.

Aktuálne informácie o Koronavíruse COVID-19 vo svete, Taliansku a Česku ku dňu 23. 7. 2021 Aktuálne informácie o Koronavíruse COVID-19 vo svete, Taliansku a Česku ku dňu 23. 7. 2021

Prinášame vám vždy aktuálne apriebežné informácie o dianí okolo pandémie koronavírusu COVID-19 vo svete, deň po dni.

Koronavírus COVID-19: Počet nakazených a počet úmrtí Slovensko a svet (Aktuálne štatistiky 23. 7. 2021) Koronavírus COVID-19: Počet nakazených a počet úmrtí Slovensko a svet (Aktuálne štatistiky 23. 7. 2021)

Koronavírus zasiahol do životov obyvateľov Slovenska, ale aj iných svetových krajín. Celosvetovo sú nakazené tisíce ľudí, mnohí vírusu aj podľahli.

Druhá vlna koronavírusu covid-19 na Slovensku: Opatrenia a aktuálne informácie k 23. 7. 2021 Druhá vlna koronavírusu covid-19 na Slovensku: Opatrenia a aktuálne informácie k 23. 7. 2021

Prinášame vám aktuálne nariadenie a platné opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu na Slovensku.


Pridajte skúsenosť Skúsenosti užívateľov

Zatiaľ neboli pridané žiadne skúsenosti. Podeľte sa s ostatnými o svoje skúsenosti.